Pożegnanie Edwarda Grysiaka

Dzisiaj pożegnaliśmy na radziejowskim cmentarzu Sołtysa Sołectwa Czołówek Pana Edwarda Grysiaka. Pan Edward nieoczekiwanie zmarł w sobotę 18 lutego br. Miał prawie 66 lat.

Każdy z nas pewnie w inny sposób zapamięta Pana Edwarda. Rodzina zapamięta go z codziennego życia, w którym zmagał się ze zwykłymi troskami i kłopotami i cieszył się radosnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym.

My jego znajomi, przyjaciele, współpracownicy, współmieszkańcy będziemy przede wszystkim wspominać go jako dobrego, wrażliwego człowieka, z którym spędziliśmy wiele lat zarówno na płaszczyźnie społecznej, jak i prywatnej.

Wspominamy wiele sytuacji, kiedy służył nam radą i pomocą. Miał otwarte serce i głowę pełną pomysłów. Zawsze mogliśmy liczyć na jego uśmiech i wsparcie w różnych sytuacjach.

Pan Edward Grysiak był działaczem społecznym, aktywnie angażował się w życie swojego środowiska. Był członkiem Koła Łowieckiego „Łany Kujawskie”. Od 2019 roku pełnił funkcję sołtysa Czołówka. Bardzo dbał o swoje sołectwo, dążył do jego rozwoju poprzez zgłaszanie wielu inicjatyw mających na celu poprawę infrastruktury technicznej i społecznej. Był aktywny, rozsądny i zapobiegliwy.

 

Będzie nam go brakowało…